Melodi Zemre
Melodi Zemre

Mirsevini ne valet e Radio MelodiZemre.Ketu do te gjeni muzik nga te gjith trevat shqipetare dhe jo vetem. Mund te na vizitoni edhe ne https://xat.com/melodizemre jeni te mirepritur. Faleminderit .Ju urojm degjim te kendshem moderator- Dj Vitto