
About
Tudjuk, hogy darázsfészekbe nyúlunk, de a tanév végéhez közeledve nem tudtuk megkerülni a bizonyítványt és a jutalmazási kérdést. Mit üzen egy jegy a gyereknek? Kinek szól iskola a bizonyítvány: a szülőnek vagy aznak? Kell-e jutalmazni a jó eredményt, és ha igen, hogyan? Pénzzel, ajándékkal, dicsérettel, közös élménnyel?
Az epizódban Szilágyi Tamás pszichológussal, a Nyíltosztály közösségi oldala megálmodójával úgy beszélgetünk, hogyan lehet a név végi értékelését kezelni, hogy ne szorongást, alkudozást vagy megfelelési kényszert erősítsen, hanem segítsen a gyereknek reálisan látni az erőt, fejlődést és saját felelősséget.
Support the show
Kövess minket a közösségi oldalakon is!
Instagram
FaceBook
FB zárt csoport
TikTok